Στο ψηφοδέλτιο του Δρίτσα ο μέχρι χθες υποψήφιος της ΔΗΜΑΡ
Στο ψηφοδέλτιο του υποψηφίου του ΣΥΡΙΖΑ στον Πειραιά, Θοδωρή Δρίτσα, προσχώρησε ο μέχρι χθες υποψήφιος της ΔΗΜΑΡ, Ηλίας Τζανετουλάκος, επικαλούμενος κινδύνους «Μπερλουσκονοποίησης» της πολιτικής ζωής.
![Στο ψηφοδέλτιο του Δρίτσα ο μέχρι χθες υποψήφιος της ΔΗΜΑΡ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/25/8bb43c9ec455d42560cdf530c0ed1034.jpg?t=1HHDrk_mYvarvJ0bW9GcTQ)
Μας χωρίζουν πολλά με το «λιμάνι της Αγωνίας», αλλά μας ενώνει η αγάπη να αγωνιστούμε για έναν Πειραιά σύγχρονο και κοινωνικά δίκαιο, αναφέρει σε δήλωσή του.
Διαβάστε επίσης:
Εμφύλιος στη ΔΗΜΑΡ για τον δήμο Πειραιά
Trending
![Μαθήματα ανθρωπιάς: Άνδρας έδωσε σε διαψασμένο φίδι νερό και έγινε viral - Τον συνεχάρηκαν όλοι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/193b47d7-fidi-nero.jpg?t=XFR193QAywYs3eKTVDAF4A)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή