Υποψήφια δημοτική σύμβουλος Βριλησσίων η Βούλα Αρσένη-Λάμπρου
Με την εμπειρία στον τομέα της τοπικής αυτοδιοίκησης από την προηγούμενη εκλογή της στο δημοτικό συμβούλιο, η κυρία Βούλα Αρσένη - Λάμπρου σε αυτές τις εκλογές ζητάει την ανανέωση της εμπιστοσύνης του κόσμου με την δέσμευση ότι θα ανταποκριθεί και πάλι στις προσδοκίες των πολιτών.
![Υποψήφια δημοτική σύμβουλος Βριλησσίων η Βούλα Αρσένη-Λάμπρου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/30/23b057d97b9becfb70d3cc4927a23485.jpg?t=vrzM6GHQBev-qSmEaP5sgw)
Γεννήθηκε το 1965 & είναι μητέρα δύο αγοριών που σπουδάζουν σε ΑΕΙ.
Σπούδασε Διοίκηση Επιχειρήσεων –Οικονομία, Διοίκηση Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων, Εκπαίδευση στελεχών Επιχειρήσεων & Οργανισμών, Πληροφορική & Management στελεχών.
Από το 1983 έως & σήμερα εργάζεται στο Ο.Α.Κ.Α. Συμμετείχε σε όλα τα Παγκόσμια Πρωταθλήματα & Πανευρωπαϊκά ως στέλεχος διοικητικό & ήταν Υπεύθυνη Ξενώνων του Ολυμπιακού Σταδίου.
Διετέλεσε σύμβουλος & άμεσος συνεργάτης σε θέματα Διοίκησης της Δ/νσης Φυσικής Αγωγής του Υπ. Παιδείας, στο πρόγραμμα Ολυμπιακή Παιδεία , εν όψει του 2004 & κατείχε θέση ευθύνης ελέγχου στους Ολυμπιακούς & Παραολυμπιακούς Αγώνες.
Ήταν μέλος Δ.Σ στα νοσοκομεία «ΕΛΠΙΣ» και «Γ.Γεννηματάς» , καθώς και Γραμματέας της Πανελλήνιας Ένωσης Συμπράξεων Κοινωνικής Οικονομίας.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)