Με selfie γιόρτασε η Σπυράκη
Με μια φωτογραφία selfie γιόρτασε η Μαρία Σπυράκη την εκλογή της στην ευρωβουλή.
![Με selfie γιόρτασε η Σπυράκη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/05/27/d4bd7c0ded92e5214b8e8f13bc4327b8.jpg?t=h0PUql-4vxnIjEHOdnfXGA)
Η νέα ευρωβουλευτής της Νέας Δημοκρατίας γιόρτασε τη νίκη της παρέα με την Υφυπουργό Υγείας Ζέτα Μακρή και αρκετούς φίλους. Τη φωτογραφία ανέβασε στο λογαριασμό της η βουλευτής Μαγνησίας και απ' ότι φαίνεται το κλίμα ήταν ιδιαίτερα ευχάριστο, όσο αυξάνονταν οι σταυροί της γνωστής δημοσιογράφου ανά την Ελλάδα.
Διαβάστε επίσης
Ευρωεκλογές 2014 - Η Μαρία Σπυράκη στη Δυτική Ελλάδα
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή