Στο Αμύνταιο Φλώρινας αύριο ο Αλέξης Τσίπρας
Τον Ατμοηλεκτρικό Σταθμό ΑΗΣ και το ορυχείο στο Αμύνταιο της Φλώρινας, θα επισκεφθεί αύριο στις 12 το μεσημέρι ο Αλέξης Τσίπρας, στο πλαίσιο της καμπάνιας του ΣΥΡΙΖΑ «για την αποτροπή του ξεπουλήματος της Δημόσιας Επιχείρησης Ηλεκτρισμού (Δ.Ε.Η.)».
![Στο Αμύνταιο Φλώρινας αύριο ο Αλέξης Τσίπρας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/07/01/ef511ce2bdc4c74ad538d889e0d8817c.jpg?t=wJnSSmMF9JsRvyzYqSe6og)
Στη συνέχεια, στις 13:30, θα έχει συνάντηση με τους φορείς της περιοχής που συνδιοργανώνουν το συλλαλητήριο στο Αμύνταιο (Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Αμυνταίου).
Διαβάστε επίσης:
Βούλτεψη για ΓΕΝΟΠ: Δεν είναι δική τους η ΔΕΗ και το ρεύμα
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή