Aνεξαρτητοποιήθηκε από τη ΔΗΜΑΡ ο Σπύρος Λυκούδης
Αποχωρεί και επισήμως από τη ΔΗΜΑΡ ο Σπύρος Λυκούδης, ο οποίος ενημέρωσε, όπως αναμενόταν, τον πρόεδρο της Βουλής, για την αποχώρηση από την ΚΟ του κόμματος.
![Aνεξαρτητοποιήθηκε από τη ΔΗΜΑΡ ο Σπύρος Λυκούδης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/09/09/ae90b0eb0192957b366928e8ed50fb52.jpg?t=UUevqlk81FGymhOYZVzryA)
Ο βουλευτής έστειλε επιστολή στον πρόεδρο της Βουλής, με την οποία τον ενημέρωσε πως αποχωρεί από την ΚΟ της ΔΗΜΑΡ και εντάσσεται στην ΚΟ των Ανεξάρτητων Βουλευτών.
Πλέον η Κοινοβουλευτική Ομάδα της ΔΗΜΑΡ μετράει 10 βουλευτές.
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή