Στο Ποτάμι ο Σπ. Λυκούδης
Δεδομένη πρέπει να θεωρείται η προσχώρηση του πρώην βουλευτή της ΔΗΜΑΡ στο κόμμα του Στ. Θεοδωράκη.
![Στο Ποτάμι ο Σπ. Λυκούδης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/12/23/likoudis.jpg?t=lR-HbTLMkx08md_afOOQpg)
Η συνεργασία αναμένεται να επισημοποιηθεί τις επόμενες ημέρες, ενώ με τον Στ. Θεοδωράκη θα δώσουν τα χέρια και άλλα στελέχη της κίνησης των ΜΕΤΑρυθμιστών.
Ένας εξ αυτών και ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου της ΔΗΜΑΡ κ. Ανδρέας Παπαδόπουλος.
Αρνητικός εμφανίζεται ο Στ. Θεοδωράκης στο ενδεχόμενο συνεργασίας με τους πρώην υπουργούς του ΠΑΣΟΚ, Διαμαντοπούλου και Φλωρίδη, που στο κινούνται στο παρασκήνμιο για τη διαμόρφωση μεταρρυθμιστικού πόλου.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή