Παιδιά αστυνομικών είπαν τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα στον Γ. Πλακιωτάκη
Από παιδιά αστυνομικών, στα κεντρικά γραφεία της ΝΔ, στη Συγγρού, άκουσαν τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα ο πρόεδρος του κόμματος, Γιάννης Πλακιωτάκης με τη σύζυγό του, ενώ χόρεψε, μπροστά τους, παραδοσιακούς χορούς το χορευτικό τμήμα της Ελληνικής Αστυνομίας.
![Παιδιά αστυνομικών είπαν τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα στον Γ. Πλακιωτάκη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/12/31/plakiotakis-sizigos.jpg?t=RK70H1dIlACTbp47ElKPsg)
Το ζεύγος Πλακιωτάκη μοίρασε δώρα στα παιδιά, ενώ σε δηλώσεις του ο πρόεδρος της ΝΔ έδωσε συγχαρητήρια στα στελέχη της ΕΛΑΣ, τονίζοντας ότι το κόμμα της αξιωματικής αντιπολίτευσης έχει ως βασική αρχή να σέβεται τους πολιτικούς και κοινωνικούς θεσμούς.
«Εύχομαι η νέα χρονιά να είναι δημιουργική, με υγεία, ειρήνη, ασφάλεια σε όλους» ανέφερε ο κ. Πλακιωτάκης.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή