Στο Ανόι του Βιετνάμ ο Δημήτρης Κουτσουμπας
Σε εξέλιξη βρίσκεται η επίσημη επίσκεψη της αντιπροσωπείας με επικεφαλής τον γ.γ. της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ Δημήτρη Κουτσούμπα στην Σ.Δ. του Βιετνάμ.
![Στο Ανόι του Βιετνάμ ο Δημήτρης Κουτσουμπας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/07/12/koutspumpas.jpg?t=04dki2hkkv4NZpuV9_Ak6Q)
Σύμφωνα με τον Περισσό, η αντιπροσωπεία είχε συναντήσεις με στελέχη του Κ.Κ. Βιετνάμ κι επισκέφθηκε το Μαυσωλείο του Χο Τσι Μινχ στο Ανόι, όπου ο Δημήτρης Κουτσούμπας κατέθεσε στεφάνι.
Η επίσκεψη συνεχίζεται στην πόλη Χο Τσι Μινχ (πρώην Σαϊγκόν) και ολοκληρώνεται την Παρασκευή.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή