Ανδρουλάκης: Δε συμμετέχω σε παρωδίες
Την πρόθεσή του να απέχει από τη σημερινή διαδικασία για την ψήφο εμπιστοσύνης, γνωστοποίησε ο βουλευτής του ΠΑΣΟΚ, Μίμης Ανδρουλάκης.
![Ανδρουλάκης: Δε συμμετέχω σε παρωδίες](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2011/11/04/67f58a87f0462d0a364820688d68a1d1.jpg?t=rjpwAfSBVQTggJ-nCagwOQ)
Σε δήλωσή του, τονίζει: «Αν έστω στο παραπέντε οι βασικοί πρωταγωνιστές της πολιτικής ζωής δεν σταματήσουν τις αξιοθρήνητες μπλόφες και δεν αποσαφηνίσουν ρητά και κατηγορηματικά τις προθέσεις τους δεν πρόκειται να μετάσχω σε μια ψηφοφορία η οποία μπορεί στη συνέχεια να αποδειχθεί παρωδία».
Trending
![Πέθανε ο Μπάμπης Βωβός](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/21/910d2dc8-vovos8.jpg?t=YBbSPVCpXPTh8LNk29hhDA)
Πέθανε ο Μπάμπης Βωβός
ΕΛΛΑΔΑ
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή