Α. Βουνάτσος: Υποψηφιότητα ανανέωσης
Με την υποψηφιότητα του διευθυντή της prionokordela.gr, Αχιλλέα Βουνάτσου, ενισχύεται το ψηφοδέλτιο της Νέας Δημοκρατίας στη Λάρισα.
![Α. Βουνάτσος: Υποψηφιότητα ανανέωσης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2011/11/07/d8f61f76ee95a34f4b6e3f0c034f2252.jpg?t=8EXfHBh-wDxJj0_yJZtYvQ)
Δίνοντας νέα πνοή και ανανέωση, ο δημοσιογράφος της οικογένειας της DPG επιστρέφει με την υποψηφιότητά του στην ιδιαίτερη πατρίδα του, για να προσφέρει την έμπειρη ματιά του, τόσο στην πολιτική όσο και στην καθημερινότητα.
Ο Αχιλλέας Βουνάτσος είναι γιος του αείμνηστου Τάκη Βουνάτσου, ο οποίος είχε διαγράψει μια μακρά και επιτυχημένη δημοσιογραφική καριέρα σε τοπικά και αθηναϊκά μέσα ενημέρωσης.
Ο κ. Βουνάτσος έχει συνεργαστεί με Τα Νέα, το Mega, τον Alpha, ενώ αυτή τη στιγμή είναι διευθυντής του ειδησεογραφικού portal prionokordela.gr του ομίλου DPG Digital Media.
Σύμφωνα με πληροφορίες, η υποψηφιότητα του Αχιλλέα Βουνάτσου βρίσκεται στην τελική ευθεία, καθώς έχει πάρει ήδη το «πράσινο φως» από τα κεντρικά της Νέας Δημοκρατίας.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)