Δημοτικές εκλογές 2019: Νέο σποτ από τον Νάσο Ηλιόπουλο
Λίγες μέρες πριν τον δεύτερο γύρο των δημοτικών και περιφερειακών εκλογών, ο υποψήφιος για το δήμο Αθηναίων με τo συνδυασμό «Ανοιχτή Πόλη» Νάσος Ηλιόπουλος, με νέο του σποτ καλεί τους πολίτες «να σπάσουν την παράδοση, να ζωντανέψουν τις γειτονιές».
![Δημοτικές εκλογές 2019: Νέο σποτ από τον Νάσο Ηλιόπουλο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2019/05/30/4814441.jpg?t=uOUgfcHzragG67WR3nie0A)
«Σπάμε την παράδοση, ζωντανεύουμε τις γειτονιές! Στις 2 Ιουνίου ψηφίζουμε Ανοιχτή Πόλη», αναφέρει χαρακτηριστικά ο Ν. Ηλιόπουλος στο προεκλογικό σποτ που είναι γυρισμένο στην πλατεία Μοναστηρακίου.
«Ο δεύτερος γύρος κρύβει πάντα εκπλήξεις, πάντα μπορεί να βγάλει διαφορετικές δυναμικές», δήλωσε ο κ. Ηλιόπουλος, σε συνέντευξη του, στο ραδιοφωνικό σταθμό Real fm.
Ο κ. Ηλιόπουλος, σημείωσε ότι ναι μεν πρόκειται για μία δύσκολη μάχη, αλλά ήδη η πρώτη ανατροπή έχει ήδη γίνει, καθώς όπως είπε κάποιοι δεν τον έβλεπαν καν στον δεύτερο γύρο.
Δείτε το βίντεο