Περιφερειακές Εκλογές 2019 - Μπακογιάννης: Όλοι μαζί μπορούμε να ανεβάσουμε την Αθήνα ψηλά
Έκκληση να συμμετάσχουν μαζικά στο β΄γύρο των αυτοδιοικητικών εκλογών οι πολίτες της Αθήνας και ιδιαίτερα οι νέοι, απηύθυνε ο υποψήφιος δήμαρχος Αθηναίων, Κώστας Μπακογιάννης, σε δήλωσή του για τη σημερινή ψηφοφορία.
![Περιφερειακές Εκλογές 2019 - Μπακογιάννης: Όλοι μαζί μπορούμε να ανεβάσουμε την Αθήνα ψηλά](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2019/06/02/4813434.jpg?t=4ilCrhvX6UZydY-s5cEslA)
«Η πόλη είναι δικιά σας» είπε, υπογραμμίζοντας ότι «όλοι μαζί, από τα κάτω προς τα πάνω, μπορούμε να ανεβάσουμε την Αθήνα ψηλά». Ο κ. Μπακογιάννης, τόνισε επίσης ότι «σήμερα η Αθήνα δεν αλλάζει απλώς δήμαρχο, αλλά αλλάζει εποχή. Μια νέα εποχή με άλλη αντίληψη, άλλη φιλοσοφία».
Δείτε βιντέο:
Διαβάστε επίσης:
Δημοτικές - Περιφερειακές Εκλογές 2019 LIVE BLOG: Η μάχη του β’ γύρου λεπτό προς λεπτό
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή