Τιμ Μπάρτον - Μόνικα Μπελούτσι: «Έκλεψαν» τα φλας στην πρώτη τους κοινή δημόσια εμφάνιση
Το ζευγάρι εμφανίστηκε μαζί στην πρεμιέρα της ταινίας «Diabolik-Chi Sei», τελευταίο μέρος της τριλογίας Diabolik στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Ρώμης.
![Τιμ Μπάρτον - Μόνικα Μπελούτσι: «Έκλεψαν» τα φλας στην πρώτη τους κοινή δημόσια εμφάνιση](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/10/22/burton-bellucci.jpg?t=BkeFMy7IxqK-oWay1t2aSg)
Getty Images
Την πρώτη τους δημόσια εμφάνιση μαζί, για πρώτη φορά μετά την επιβεβαίωση της σχέσης τους πραγματοποίησαν ο Τιμ Μπάρτον και η Μόνικα Μπελούτσι.
Το ζευγάρι εμφανίστηκε μαζί στην πρεμιέρα της ταινίας «Diabolik-Chi Sei», τελευταίο μέρος της τριλογίας Diabolik στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Ρώμης.
Η 59χρονη ηθοποιός και ο 65χρονος σκηνοθέτης πόζαραν στα φλας των φωτογράφων με ιδιαίτερη άνεση και χαμογελαστοί, κρατώντας ο ένας τον άλλον από το χέρι.
![burton-bellucci2.jpg](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2023/10/22/burton-bellucci2.jpg?t=9wzq1sYqm4HVxhiuPbFmUA)
![burton-bellucci-3.jpg](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2023/10/22/burton-bellucci-3.jpg?t=Z4Ok3v8ugaaL1a6I7pgziQ)
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή