Ο Δημήτρης Μυστακίδης στον Σταυρό του Νότου Club
Ο Δημήτρης Μυστακίδης τα Σάββατα του Μαρτίου στον Σταυρό του Νότου Club
![Δημήτρης Μυστακίδης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/02/28/mystakidis.jpg?t=NobvcARRKCwqklazCJIJPg)
Σε μια συναυλία με όσα αγαπάμε και για όσα τον αγαπάμε. Ο Δημήτρης Μυστακίδης και η μπάντα του, τα Σάββατα, 2 - 9 - 23 & 30 Μαρτίου, θα σταθούν όρθιοι στη σκηνή και θα μας θυμίσουν ότι στη μουσική (όπως θα 'πρεπε και στη ζωή) δεν υπάρχουν σύνορα, ταμπέλες ή αποκλεισμοί.
Μαζί του, ο Μιχάλης Ατσάλης στις κιθάρες, το μπουζούκι και το τραγούδι, ο Γιώργος Μακρής στη γκάιντα, την τσαμπούνα και το καβάλ, η Έλενα Αβραμιώτη στο βιολί και το τραγούδι, ο Πέτρος Λαμπρίδης στο μπάσο και ο Πρόδρομος Μυστακίδης στα τύμπανα.
Πληροφορίες
Δημήτρης Μυστακίδης
Σταυρός του Νότου Club
Σάββατα, 2 - 9 - 23 & 30 Μαρτίου
Η προπώληση ξεκίνησε
Ώρα Έναρξης: 21.30
Γενική Είσοδος: 14€
*** Για κράτηση θέσης καθημένου σε τραπέζι επικοινωνείτε στο τηλ. 210 9226975.
Φωτογραφία: Νικόλας Χρυσσός
Αrtwork: Παναγιώτης Ανδριανός
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Συντάξεις χηρείας: 17 εκατ. ευρώ πρέπει να επιστρέψουν, χήρες/ χήροι αν δεν υπάρξει ρύθμιση](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/13/7a51af43-xires.jpg?t=wSdaOW3zVkyXURWJRrIF4A)