Ορέστης του Ευριπίδη από τον Σίμο Κακάλα στο Φεστιβάλ Αθηνών & Επιδαύρου 2015
Η Εταιρεία Θεάτρου Χώρος και ο Σίμος Κακάλας παρουσιάζουν στις 28 & 29 Αυγούστου 2015 στο Αρχαίο Θέατρο της Επιδαύρου τον Ορέστη του Ευριπίδη σε μετάφραση Γιάννη Τσαρούχη, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Αθηνών και Επιδαύρου 2015.
![Ορέστης του Ευριπίδη από τον Σίμο Κακάλα στο Φεστιβάλ Αθηνών & Επιδαύρου 2015](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/08/17/thumbnail.jpg?t=7GKIpiIJwwfqpeN5PvEpUg)
«Η σημερινή μέρα είναι πολύ κρίσιμη για μας, γιατί σήμερα θα αποφασίσουν οι πολίτες με ψήφο, αν θα μας λιθοβολήσουν και τον ένα και τον άλλο, ή αν θα μας κόψουν το κεφάλι».
Διαβάστε περισσότερα στο culturenow.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή