Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)
Η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας μπήκε για τα καλά στο κλίμα των Χριστουγέννων!
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/11/28/xar1.jpg?t=36_ZaL5RYmGSo5TcFzBlUA)
Χαρούμενα παιδικά χαμόγελα με άκρως γιορτινή διάθεση γέμισε την Κυριακή η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας, προκειμένου να στολιστεί το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και να ετοιμάσει την φάτνη του Χρηστού!
Φωτάκια, μπάλες, στολίδια, γιρλάντες και η εντυπωσιακή φάτνη κοσμούν πλέον τα γραφεία του συλλόγου. Τα παιδιά φορώντας τα σκουφάκια του Αϊ-Βασίλη επιμελήθηκαν το στολισμό της αίθουσας, ενώ ακολούθησε δίπλα στο τζάκι ανάγνωση παραμυθιών από τον Πόντο από το βιβλίο της Χρυσάνθης Συμεωνίδου-Χειλάρη.
Το ΔΣ του συλλόγου για τρίτη συνεχόμενη χρονιά έχει προγραμματίσει πλούσιο εορταστικό πρόγραμμα για μικρούς και μεγάλους για την περίοδο των Χριστουγέννων! Ραντεβού την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017 στις 3:00μ.μ. στην αίθουσα του συλλόγου.
Ζήσε τη μαγεία των Χριστουγέννων!
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar2.jpg?t=nxnGLb0-QwlJGxEftuEUqQ)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar3.jpg?t=Gjfg7_TR9ugKyKA5M7Uw3A)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar4.jpg?t=-6aA3eNv23DQ2oFyUF158Q)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar5.jpg?t=7M0g7avbrYPZlQNhF9vk-w)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar6.jpg?t=x26w3xfml5SCc1qrgeZGCw)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar7.jpg?t=JvicPGy5Rtf3kLX_gftcbg)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar8.jpg?t=a9CVeoXnx6D4YNYTBJDWrA)
![Σε Χριστουγεννιάτικο κλίμα η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας (pics)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/11/28/xar9.jpg?t=8_qNYgHT9Jps46pAtI35mA)