Η φωνή των Madrugada στο Gagarin
Ο Δεκέμβριος μπήκε δυναμικά με ανεκτίμητα live σε κεντρικές σκηνές των Αθηνών.
![Η φωνή των Madrugada στο Gagarin](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2011/12/02/9a591a328e63a79364e41140e47d65c1.jpg?t=ahvkIavTME6WavU4ejdU9Q)
Ένα από αυτά είναι και σήμερα Παρασκευή 2 του μήνα και αφορά στη συναυλία του Sivert Ηøyem στο Gagarin.
Ο Σκανδιναβός, η φωνή των αξέχαστων Madrugada, επιστρέφει ξανά και ξανά στην Ελλάδα για να λατρευτεί για άλλη μια φορά από το κοινό που μαγεύτηκε από τον ήχο του.
Φέτος ο Sivert που τόσο μας πάθιασε θα δώσει όχι μία αλλά πέντε συναυλίες ανά την Ελλάδα, επισκεπτόμενος τις πόλεις που λάτρεψε και τον λάτρεψαν, την Κρήτη - που έχει να τον «φιλοξενήσει» από το 2008 με τους Madrugada - και τα Ιωάννινα που για πρώτη φορά θα βρεθούν υπό την επήρεια της μεθυστικής του παρουσίας.
Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου – Gagarin 205 Live Music Space, Αθήνα
Ώρα έναρξης (Αθήνα): 21:00