Η «καυτή» Σλοβάκα, που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στη χώρα μας, πόζαρε ολόγυμνη στη διάσημη παραλία της Ζακύνθου, Ναυάγιο, ανεβάζοντας τη θερμοκρασία στα ύψη.
Σε προηγούμενη της ανάρτηση από το Ναυάγιο στη Ζάκυνθο, αυτή τη φορά φορώντας ένα καυτό σορτσάκι και το μαγιό της, αναφέρθηκε στον αρχαίο Έλληνα φιλόσοφο Σωκράτη, γράφοντας: «Ο μεγάλος Έλληνας φιλόσοφος Σωκράτης, είπε πως την ανεξερεύνητη ζωή, δεν αξίζει να την ζει κανείς. Είχε δίκιο;».
Μετά την Κρήτη και τη Ζάκυνθο, η εντυπωσιακή Γιαβορσέκοβα επισκέφθηκε τις Κυκλάδες και συγκεκριμένα τη Νάξο, τη Μύκονο και την Ίο και δε σταμάτησε να μοιράζεται στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους, διαφημίζοντας τις ομορφιές της χώρας μας στους πάνω από 1,7 εκατομ. ακολούθους της.
Δείτε την gallery:
0112
«Φωτιές» άναψε η νέα φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram, το σέξι μοντέλο από τη Σλοβακία, Λουσία Γιαβορσέκοβα
0212
Η «καυτή» Σλοβάκα, που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στη χώρα μας, πόζαρε ολόγυμνη σε διάσημη παραλία της χώρας μας.
0312
Συγκεκριμένα πόζαρε γυμνή στο Ναυάγιο της Ζακύνθου.
0412
Δεν είναι ωστόσο το πρώτο νησί που επισκέπτεται η καυτή καλονή.
0512
Είχε πάει στην Κρήτη αλλά και στην Σαντορίνη.
0612
Απλά στις φωτογραφίες που ανέβαζε από εκείνα τα νησιά ήτνα λίγο πιο... ήπιες.
0712
Φυσικά η φωτό της έχει γίνει viral.
0812
Σε προηγούμενη της ανάρτηση από το Ναυάγιο στη Ζάκυνθο, αυτή τη φορά φορώντας ένα καυτό σορτσάκι και το μαγιό της, αναφέρθηκε στον αρχαίο Έλληνα φιλόσοφο Σωκράτη, γράφοντας: «Ο μεγάλος Έλληνας φιλόσοφος Σωκράτης, είπε πως την ανεξερεύνητη ζωή, δεν αξίζει να την ζει κανείς. Είχε δίκιο;».
0912
Αυτή είναι η επίμαχη φωτογραφία
1012
Μετά την Κρήτη και τη Ζάκυνθο, η εντυπωσιακή Γιαβορσέκοβα επισκέφθηκε τις Κυκλάδες και συγκεκριμένα τη Νάξο, τη Μύκονο και την Ίο και δε σταμάτησε να μοιράζεται στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους, διαφημίζοντας τις ομορφιές της χώρας μας στους πάνω από 1,7 εκατομ. ακολούθους της.
1112
Μετά την Κρήτη και τη Ζάκυνθο, η εντυπωσιακή Γιαβορσέκοβα επισκέφθηκε τις Κυκλάδες και συγκεκριμένα τη Νάξο, τη Μύκονο και την Ίο και δε σταμάτησε να μοιράζεται στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους, διαφημίζοντας τις ομορφιές της χώρας μας στους πάνω από 1,7 εκατομ. ακολούθους της.
1212
Μετά την Κρήτη και τη Ζάκυνθο, η εντυπωσιακή Γιαβορσέκοβα επισκέφθηκε τις Κυκλάδες και συγκεκριμένα τη Νάξο, τη Μύκονο και την Ίο και δε σταμάτησε να μοιράζεται στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους, διαφημίζοντας τις ομορφιές της χώρας μας στους πάνω από 1,7 εκατομ. ακολούθους της.
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr