Στο ΟΑΚΑ για τον αδερφό του ο Σίμος Μήτογλου
Ο στόπερ της ΑΕΚ μαζί με τον Αθανασιάδη βρέθηκαν στο κλειστό του ΟΑΚΑ για να δουν την Εθνική του Ντίνου Μήτογλου.
![Στο ΟΑΚΑ για τον αδερφό του ο Σίμος Μήτογλου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/08/04/3923487.jpg?t=e4pqnvfQQZn1hkK3zTbJSw)
Είναι αδέρφια, είναι αγαπημένοι και ιδιαίτερα «δεμένοι» ως οικογένεια. Οπότε το γεγονός πως ο ένας είναι στην ποδοσφαιρική ΑΕΚ και ο άλλος στον μπασκετικό Παναθηναϊκό, δεν έχει καμία σημασία. Η επιστροφή του Ντίνου Μήτογλου στη δράση έχει κάνει χαρούμενο τον αδερφό του.
Έτσι, ο Σίμος Μήτογλου μαζί με τον Γιώργο Αθανασιάδη της Ένωσης, βρέθηκαν στο ΟΑΚΑ για να δουν από κοντά τις προσπάθειες του Ντίνου και των υπόλοιπων διεθνών.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή