Παναθηναϊκός: PAO Day παρουσία Δημήτρη Γιαννακόπουλου – Γεύμα και «Ταξίδι στα Αστέρια»
Παναθηναϊκός: Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος παρέθεσε γεύμα σε όλο τον οργανισμό της «πράσινης» ΚΑΕ, στο πλαίσιο της πρωτοποριακής PAO Day.
![Παναθηναϊκός](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/09/20/dimitris-giannakopoulos-panathinaikos.jpg?t=dcMPF1cKKefMKFIzw348ug)
Το αγωνιστικό τμήμα και το σύνολο των εργαζομένων περνούν μαζί τη σημερινή (20/9) ημέρα.
Οι «πράσινοι» γευμάτισαν, παρουσία του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, ο οποίος στην ομιλία του, ανέφερε μεταξύ άλλων ότι: «Θέλω να σας καλωσορίσω στην Αθήνα και τον Παναθηναϊκό. Στην οικογένεια του Παναθηναϊκού, εσάς και τις οικογένειές σας. Ο Παναθηναϊκός είναι οικογένεια, αυτός είναι ένας από τους βασικούς λόγους για τις μεγάλες νίκες και επιτυχίες που είχαμε στο παρελθόν. Η οικογένεια έχει μεγάλη αξία στην Ελλάδα»
Επίσης, στο πλαίσιο της PAO Day, όλα τα μέλη του Παναθηναϊκού παρακολούθησαν την ταινία «Ταξίδι στα Αστέρια» και στη συνέχεια ακολούθησε δείπνο. Η ομάδα, δια χειρός του technical director, Σάνι Μπετσίροβιτς, δώρισε στον Δημήτρη Γιαννακόπουλο τη νέα λευκή της εμφάνιση με τον αριθμό 7000 στην πλάτη.
![Παναθηναϊκός](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2023/09/20/pao-day.jpg?t=0o9Y1llq2pKG41XvAZtSrg)
![Παναθηναϊκός](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2023/09/20/1718224884345-767925445-dimitris-giannakopoulos-panathinaikos.jpg?t=zgAfGkGLM2TYUOP0XB7uHw)