Τα συγχαρητήρια της ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR στην Εθνική Νέων Ανδρών
Ο Παναθηναϊκός AKTOR συνεχάρη την Εθνική Ελλάδος για το χάλκινο μετάλλιο στο Eurobasket U20.
![Τα συγχαρητήρια της ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR στην Εθνική Νέων Ανδρών](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/07/21/9ed5ae5d-pao.jpg?t=0ED4PSWpwq-KFFcHqyk1UQ)
Το ελληνικό μπάσκετ χαμογελά για την επιτυχία της Εθνικής Νέων Ανδρών. Η ομάδα μας επικράτησε του Βελγίου 70-68 και κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο Eurobasket U20. Ο πρώτος που έσπευσε να δώσει συγχαρητήρια στα παιδιά, ήταν ο πρωταθλητής Ευρώπης σε συλλογικό επίπεδο, Παναθηναϊκός AKTOR.
Οι «πράσινοι» με ανάρτησή τους στα social media, ανέφεραν χαρακτηριστικά: «Συγχαρητήρια στην Εθνική Ομάδα Νέων Ανδρών για την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στο Eurobasket U20!».
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή