Rising Stars Challenge: Γιορτή και νίκη για Αντετοκούνμπο και Παπανικολάου
Στην παρθενική έκδοση του Rising Stars Challenge με ομάδες Αμερικανών και μη-Αμερικανικών, το σύνολο των Γιάννη Αντετοκούνμπο και Κώστα Παπανικολάου κέρδισε με 121-112.
![Rising Stars Challenge: Γιορτή και νίκη για Αντετοκούνμπο και Παπανικολάου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/02/14/070d8bc6298e4b13e4042243496bada0_L.jpg?t=_hqLBBHY9Y8xNQN24BO5vQ)
Οι δύο Έλληνες ξεκίνησαν από νωρίς την ημέρα τους δίνοντας το παρών σε FIT Camp του NBA μαζί με τον Θανάση Αντετοκούνμπο των Ουέστσεστερ Νικς της D-League, ενώ στο ίδιο το παιχνίδι, που έγινε στο «Barclays Center» των Μπρούκλιν Νετς, φόρεσαν φανέλες με την ελληνική σημαία.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή