Σύγκρουση τρένων στα Τέμπη: Προπονητής πόλο του ΠΑΟΚ στις επιχειρήσεις της ΕΜΑΚ
Σύγκρουση τρένων στα Τέμπη: Ο προπονητής του ΠΑΟΚ, Γιάννης Παπαγιαννάκης, υπηρετεί στην ΕΜΑΚ και μαζί με τους συναδέλφους του συνεχίζουν τις υπεράνθρωπες προσπάθειες.
![Σύγκρουση τρένων στα Τέμπη: Προπονητής πόλο του ΠΑΟΚ στις επιχειρήσεις της ΕΜΑΚ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/03/02/paok-emak-tempi.jpg?t=62AuFn4tcPWq7AnRTZ8hEQ)
Η Ελλάδα ζει μια εθνική τραγωδία και μετράει νεκρούς, μετά την τραγωδία στα Τέμπη.
Τα μέλη της ΕΜΑΚ καταβάλουν υπεράνθρωπες προσπάθειες στον τόπο του δυστυχήματος κι ανάμεσα τους βρίσκεται κι ο Γιάννης Παπαγιαννάκης. Ο τελευταίος είναι προπονητής της εφηβικής ομάδας πόλο του ΠΑΟΚ, ο οποίος ανέβασε στα social media μια συγκλονιστική φωτογραφία του.
«Η συγκλονιστική φωτογραφία του δικού μας, Ιωάννη Παπαγιαννάκη, προπονητή της εφηβικής ομάδας πόλο του ΠΑΟΚ, ο οποίος υπηρετεί στα ΕΜΑΚ. Μόνο περηφάνια για τον δικό μας “Ήρωα”!», ήταν το μήνυμα του Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή