OPAP Arena: Το πρόσωπο του Μιχάλη στις οθόνες της Αγιά Σοφιάς – «Αθάνατος»
Η ΠΑΕ ΑΕΚ τιμά τη μνήμη του αδικοχαμένου οπαδού της Μιχάλη Κατσουρή.
![OPAP Arena: Το πρόσωπο του Μιχάλη στις οθόνες της Αγιά Σοφιάς – «Αθάνατος»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/08/12/mixalis-katsoyris.jpg?t=hpjRoR6K06k2Ok8T1VSGqQ)
Eurokinissi
Σε μια συμβολική κίνηση προχώρησε η ΑΕΚ, η οποία τοποθέτησε στις οθόνες που βρίσκονται έξω από την «Αγιά Σοφιά» μια φωτογραφία του 29χρονου σε μαύρο φόντο γράφοντας τη λέξη «Αθάνατος».
O τραγικός και άδικος θάνατος του 29χρονου οπαδού της ΑΕΚ, Μιχάλη Κατσουρή το βράδυ της Δευτέρας (7/8) στη Νέα Φιλαδέλφεια από χούλιγκαν της Ντιναμό Ζάγκρεμπ, έχει βυθίσει ολόκληρη την «κιτρινόμαυρη» οικογένεια σε βαθύ πένθος.
Χθες, Παρασκευή 11/8 τελέστηκε η κηδεία του 29χρονου στις 17:00 στον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου, στην Ελευσίνα όπου ζούσε.
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2023/08/12/1718224220254-196788952-mixalis-katsoyris.jpg?t=2ewsnLs3F1vuSt8UZlrQFw)
0102
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2023/08/12/5945035.jpg?t=Kzvr3fG36no9RXncaBu96w)
0202
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή