Στέφανος Τσιτσιπάς: Δοκίμασε την τύχη του στο ποδόσφαιρο | Στο Τζένοα – Ρόμα μαζί με την Μπαντόσα

Στέφανος Τσιτσιπάς: Ο Έλληνας τενίστας βρέθηκε μαζί με την Πάουλα Μπαντόσα στον αγώνα Τζένοα – Ρόμα της Serie A, όπου είχε την ευκαιρία να κάνει και μερικά σουτάκια.
print screen

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς ήταν καλεσμένος της ομάδας από τη Γένοβα κι έδωσε το «παρών» στο «Λουίτζι Φεράρις».

Ο Τσιτσιπάς γνώρισε την αποθέωσε από τον κόσμο στις εξέδρες κατά την είσοδο του στον αγωνιστικό χώρο. Μάλιστα, δεν έχασε την ευκαιρία να δοκιμάσει και την τύχη του στο ποδόσφαιρο, καθώς έριξε μερικά σουτάκια στον τερματοφύλακα των γηπεδούχων.

Για την ιστορία, Τζένοα και Ρόμα ήρθαν ισόπαλες 1-1, με την πρώτη να ισοφαρίζει με γκολ στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων.