Live, Super League: 2/2 για Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ, η Λαμία σόκαρε τον Άρη

Παρακολουθείστε τις «μάχες» της Super League που ρίχνουν την αυλαία της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος.

Τρία ματς περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της Super League. Αναμετρήσεις που όπως φάνηκε και στο ΑΕΚ-Πανσερραϊκός, τίποτα δεν πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Ειδικά σε αυτή τη στιγμή της σεζόν και με τις συνθήκες που υπάρχουν. Όλα αυτά για την ολοκλήρωση της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος.

Η Λαμία υποδέχεται τον Άρη σε μια αναμέτρηση ανοιχτή σε κάθε αποτέλεσμα, με τους «κίτρινους» να θέλουν νίκη μετά την αποτυχία τους στην πρεμιέρα κόντρα στον ΟΦΗ. Αμέσως μετά, ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός θα ψάξουν τη δεύτερη νίκη τους κόντρα σε Κηφισιά και Ατρόμητο αντίστοιχα, εντός έδρας. Με τους δύο ευρωπαίους να έχουν το μυαλό τους και στις ρεβάνς που έχουν φέρει στα μέτρα τους για την πρόκριση στη φάση των ομίλων των διοργανώσεων που αγωνίζονται.

Θυμίζουμε πως το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Ατρόμητο θα διεξαχθεί στο «Γ. Καραϊσκάκης», μετά το αίτημα της ομάδας του Περιστερίου για αλλαγή έδρας.

Δείτε LIVE την εξέλιξη των αναμετρήσεων για τη Super League:

23:29
Λευτέρης Μπακολιάς

Καλό σας βράδυ!

23:29

Ολυμπιακός-Ατρόμητος 4-0

Δύο γκολ ο Μασούρας, από ένα Μαντί Καμαρά και Κίνι.

23:28

Τέλος αγώνα

23:28

Αποβολή του Τσιντώτα στην τελευταία φάση επειδή βρήκε την μπάλα εκτός περιοχής με το χέρι

23:22

23:22

4 τα λεπτά του έξτρα χρόνου

23:15

Συντριπτικά ανώτερος ο Ολυμπιακός, 4-0 τον Ατρόμητο

23:15

Στο 84' το ματς, τα πάντα έχουν κριθεί προφανώς, μένει να μάθουμε το τελικό σκορ.

23:10

Ο Ισπανός που τραυματίστηκε στο κεφάλι στο πρώτο μέρος, σκοράρει για το 4-0 του Ολυμπιακού.

23:09

Ο Κίνι στο 77

23:09

Γκοοολ ο Ολυμπιακός!

23:05

73 λεπτά αγώνα, ο Ολυμπιακός στο 3-0 τον Ατρόμητο. Διαδικαστικά τα υπόλοιπα λεπτά.

22:58

ΠΑΟΚ-Κηφισιά 2-1 τελικό, στους 6 βαθμούς οι Θεσσαλονικείς, στο 0 η Κηφισιά.

22:57

Τζίμας και Μασούρας οι σκόρερ των δύο πρώτων γκολ. Θυμίζει πως στο 0-0 έχασε πέναλτι ο Ζίβκοβιτς.

22:57

Καρδιοχτύπησε ο "δικέφαλος" αλλά το αυτογκόλ του Τσάπαν έκρινε την αναμέτρηση λίγο πριν μπει το ματς στο τελευταίο δεκάλεπτο.

22:56

Τέλος στην Τούμπα. ΠΑΟΚ-Κηφισιά 2-1

22:55

Δοκάρι ο Μπιέλ στο 63' μένει το Ολυμπιακός-Ατρόμητος 3-0

22:52

Μία ώρα αγώνα στο "Καραϊσκάκης", ο Ολυμπιακός με το 3-0 μοιάζει να έχει "καθαρίσει" τη νίκη