Super League: Βαθμό στο 94' ο Βόλος – Φάσεις, γκολ και βαθμολογία (video)

Super League: Με τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1) έφυγε ο Βόλος από την έδρα του Αστέρα Τρίπολης, σε ένα ματς που εξελίχθηκε σε θρίλερ.

1'

Οι γηπεδούχοι αγνοούσαν τη νίκη στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους και ως το 94ο λεπτό κρατούσαν το «τρίποντο» στα χέρια τους. Τελικά, εκείνο τους γλίστρησε καθώς η ομάδα της Μαγνησίας ισοφάρισε με τον ίδιο τρόπο που είχε δεχθεί το γκολ, με πέναλτι.

Βέβαια, για να φτάσουμε στο τελικό 1-1, χρειάστηκε κι η συμβολή του Μπόρις Κλέιμαν, ο οποίος απέκρουσε το δεύτερο πέναλτι του Μπαράλες στο 50ο λεπτό.

Δείτε πως έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία μετά και τη διεξαγωγή του εξ αναβολής αγώνα για την 8η αγωνιστική