Super League: Η βαθμολογία και τα γκολ του Λαμία – ΑΕΛ (video+photos)

Super League: Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία μετά τη νίκη της Λαμίας επί της ΑΕΛ στο εξ αναβολής ματς για την 21η αγωνιστική.

1'

Το «χρυσό» γκολ του πρώην ποδοσφαιριστή της ΑΕΛ, Μίλος Ντέλετιτς στο 88ο λεπτό χάρισε υπερπολύτιμη νίκη στη Λαμία κόντρα στους «βυσσινί» με 2-1.

Ο Αντέτζο έδωσε προβάδισμα στην ομάδα της Φθιώτιδας, το αυτογκόλ του Επασί έφερε το ματς στα ίσα στο ημίχρονο, όμως στο τέλος «μίλησε» ο Σέρβος μεσοεπιθετικός σε ένα άκρως επεισοδιακό παιχνίδι.

«Άλμα» στη βαθμολογία για τη Λαμία που ανέβηκε στην 11η θέση, ξέφυγε στο +6 από την ΑΕΛ, προτελευταίος πλέον ο ΟΦΗ.

Λαμία - ΑΕΛ 2-1