Εθνική Ελλάδας: Έφτασε στην Τιφλίδα η αποστολή
Εθνική Ελλάδας: Στην πόλη όπου καλείται να πετύχει τη σημαντικότερη νίκη των τελευταίων ετών, έφτασε το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα.
![Εθνική Ελλάδας: Έφτασε στην Τιφλίδα η αποστολή](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/03/24/4204628.jpg?t=HXJcR0sVDzb6j4xbfW82vA)
Ο τελικός για την πρόκριση στο Euro 2024, είναι προγραμματισμένος για την Τρίτη 26/3. Δύο μέρες πριν, η αποστολή της Εθνικής Ελλάδας έφτασε στην Τιφλίδα. Πόλη στην οποία θα αντιμετωπίσει την Γεωργία, με μοναδικό στόχο τη σημαντικότερη νίκη της δεκαετίας για το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα.
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2024/03/24/4204589.jpg?t=Nt1bu2SsPP6ljZEMxIMT4w)
Η Εθνική ομάδα είναι πανέτοιμη για το μεγάλο ραντεβού, με το στόχο ξεκάθαρο και τη «δίψα» σε ακόμη υψηλότερο βαθμό. Μετά τις 19:00 η πτήση της Εθνικής προσγειώθηκε στο αεροδρόμιο της Τιφλίδας. Θέτοντας τους πάντες σε εγρήγορση, κάτι που αυξάνεται κάθε ώρα που περνά και πλησιάζει το τεράστιο παιχνίδι στο «Μπόρις Παϊχάντζε».
Η ομάδα του Γκουστάβο Πογιέτ θα προπονηθεί για τελευταία φορά το απόγευμα της Δευτέρας (25/3). Πριν την έναρξη της προπόνησης θα πραγματοποιηθεί και η καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου.
Trending
![Φωτιά στην Καβάλα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/1f93a142-1721249679956-705022743-fotia.jpg?t=g45XZ6cFwcpdqmQqj-a7Dg)