Συγχαρητήρια της ΕΣΑΠ στους έφηβους
Συγχαρητήρια επιστολή στην εθνική μας ομάδα βόλεϊ των εφήβων για την πρόκρισή της στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος, έστειλε η Ένωση Σωματείων Αμειβομέων Πετοσφαιριστών (ΕΣΑΠ).
![Συγχαρητήρια της ΕΣΑΠ στους έφηβους](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/04/16/261c0a9dd3f57f92c5b34b94f49ed339.jpg?t=NGPJriW6Qml1kaTzuL0c5g)
«Η Ενωση Σωματείων Αμειβόμενων Πετοσφαιριστών, συγχαίρει τους αθλητές και την προπονητική ομάδα της Εθνικής Εφήβων, για την επιτυχία πρόκρισης στα τελικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος. Η ΕΣΑΠ, θα συνεχίσει να βρίσκεται δίπλα στην νέα γενιά του Ελληνικού βόλεϊ και να υποστηρίζει τους νεαρούς αθλητές μέσα απο τα μέλη της και τις εκδηλώσεις της», αναφέρει η ανακοίνωση της ΕΣΑΠ.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή
13:32
∙
Η «ΓΑΤΑ» ΤΗΣ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ