Η κομπίνα της χρονιάς! (video)
Μία ρουμανική ομάδα Under-8 έκανε μία από τις καλύτερες και ταυτόχρονα πιο περίεργες φάσεις της σεζόν σε εκτέλεση φάουλ, με τη μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα.
![Η κομπίνα της χρονιάς! (video)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/02/16/d20461add88e61811e08f24bbbf4577c.jpg?t=M1W9x5QWAhhzlypBDeZOxA)
Οι παίκτες της ρουμανικής FC Brasov έδειξαν σε αγώνα σάλας, πως έχουν μεγάλη φαντασία στο αγαπημένο τους άθλημα. Οι πιτσιρικάδες (όλοι κάτω από 8 ετών), κέρδισαν φάουλ και άρχισαν να «παίζουν θέατρο» πως τσακώνονται μεταξύ τους με σκοπό να αποσπάσουν την προσοχή των αντιπάλων τους.
Έτσι ο Στάνισλαβ Ιόνουτ πήρε φόρα και έστειλε τη μπάλα στην γωνία, με τον μετέπειτα πανηγυρισμό να είναι εξίσου εντυπωσιακός. Δείτε το βίντεο:
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή