Το 3ο περιφερειακό τουρνουά τένις στο Δήμο Λαγκαδά
Με τη συμμετοχή 130 αθλητών από όλη τη Βόρεια Ελλάδα πραγματοποιήθηκαν στις εγκαταστάσεις του Ομίλου Αντισφαίρισης Λαγκαδά οι αγώνες του 3ου Περιφερειακού Τουρνουά τένις.
![Το 3ο περιφερειακό τουρνουά τένις στο Δήμο Λαγκαδά](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/31/867f835ce1012a86e235eb8ad85c306b.jpg?t=8tpwVAH3oNI9nMr9__YHUw)
Τις απονομές των επάθλων στους νικητές έκαναν ο δήμαρχος Λαγκαδά Ιωάννης Αναστασιάδης, ο έφορος αγωνιστικών τμημάτων της Ομοσπονδίας Αντισφαίρισης Γιάννης Αθαναηλίδης και ο υπεύθυνος σχολών Γιώργος Τζήμκας.
Διαβάστε επίσης: Δωρεάν σπιρομέτρηση από το Δήμο Θεσσαλονίκης
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή