Αλβέρτης: «Να επιβάλλουμε το παιχνίδι μας»
Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει εκτός έδρας αύριο τον ΠΑΟΚ στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής στην Basket League ΟΠΑΠ και ο Φραγκίσκος Αλβέρτης γνωρίζει πως μόνο εύκολο δεν είναι το έργο του.
![Αλβέρτης: «Να επιβάλλουμε το παιχνίδι μας»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/05/ef501add70773a8bbcee426646115749.jpg?t=Yvf--aBduLvp-xxRfbrDNA)
«Αντιμετωπίζουμε μια πολύ καλή, πειθαρχημένη ομάδα και θα πρέπει να είμαστε πολύ σοβαροί, προκειμένου να πάρουμε αυτό που θέλουμε. Ο ΠΑΟΚ έχει δείξει ότι είναι ανταγωνιστικός, ιδιαίτερα όταν παίζει στην έδρα του» είπε ο προπονητής του Παναθηναϊκού και πρόσθεσε:
«Θα πρέπει λοιπόν να προσέξουμε, να επιβάλλουμε το δικό μας παιχνίδι και το δικό μας ρυθμό, διεκδικώντας το αποτέλεσμα που θέλουμε».
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή