Αγώνας Δρόμου:«Τρέχουμε στην Ηλιούπολη – Σωκράτης Γκιόλιας»
Αγώνα Δρόμου εκτός Σταδίου με την επωνυμία «Τρέχουμε στην Ηλιούπολη – Σωκράτης Γκιόλιας» στην μνήμη του δημοσιογράφου του δολοφονήθηκε το 2010 έξω από το σπίτι του στην Ηλιούπολη προκηρύσσουν ο Γ.Σ. Ηλιούπολης υπό την αιγίδα του Σ.Ε.Γ.Α.Σ με συνδιοργανωτή τον εν λόγω Δήμο και σε συνεργασία με την ΕΑΣ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Αθήνας.
![Αγώνας Δρόμου:«Τρέχουμε στην Ηλιούπολη – Σωκράτης Γκιόλιας»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/03/19/a4ab7174411afe3f5a2f0b22f3bf9964_L.jpg?t=4p6-1shfLjS320gjpMMWOw)
Ο αγώνας είναι πέντε χιλιάδων μέτρων θα διεξαχθεί την Κυριακή 29 του μήνα στην Ηλιούπολη και θα έχει τόπο εκκίνησης (ώρα 11:30 π.μ) και τερματισμού την Πλατεία Φλέμινγκ.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή