Το συγκινητικό μήνυμα της Κατερίνας Στεφανίδη στον σύζυγό της
Με μια τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Ιnstagram η χρυσή Ολυμπιονίκης, Κατερίνα Στεφανίδη θέλησε να ευχαριστήσει τον σύζυγό και προπονητή της, Μιτς Κρίερ, για τον τεράστιο άθλο που κατάφεραν στο Ρίο!
![Το συγκινητικό μήνυμα της Κατερίνας Στεφανίδη στον σύζυγό της](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/08/21/ImageHandler.jpg?t=RJSSYmxqfFXPqGxDOx1cgQ)
«Τα όνειρα γίνονται πραγματικότητα όταν έχεις δίπλα σου τον καλύτερο σύζυγο και προπονητή. Σ' ευχαριστώ.», έγραψε η Κατερίνα Στεφανίδη, συνοδεύοντας τη φωτογραφία που δημοσίευσε στο μέσο κοινωνικής δικτύωσης.
![stef](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2016/08/21/stef.jpg?t=quIStrUzhrz3mGuvGc50Vg)
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή