Οι φωτογραφικές Olympus μέσω της Zegetron
Η εταιρία Zegetron S.A, που δραστηριοποιείται στον χώρο των καταναλωτικών προϊόντων και υπηρεσιών τεχνολογίας ανακοινώνειτη συνεργασία της με την Olympus, και την ανάληψη, από 1/4/2015 της επίσημης αντιπροσώπευσης και αποκλειστικής διανομής των προϊόντων Ιmaging του ιαπωνικού οίκου προϊόντων τεχνολογίας, ανακοίνωσε η Zegetron, επιβεβαιώνοντας τις σχετικές φήμες που υπήρχαν τις τελευταίες εβδομάδες και αφορούσαν τη διακοπή της συνεργασίας της ιαπωνικής εταιρείας με την Intersys.
![Οι φωτογραφικές Olympus μέσω της Zegetron](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/03/31/highres-Olympus-OM-D-E-M1_800x600.jpg?t=MnxMcs0wLZDRcH5E5JqWMA)
Η συνεργασία αφορά κατά κύριο λόγο τις φωτογραφικές μηχανές της Olympus, ενώ θα πρέπει να σημειωθεί ότι η Zegetron έχει αρκετή εμπειρία στο χώρο της διανομής προϊόντων τεχνολογίας, κινούμενη πάντως μέχρι τώρα κυρίως στο χώρο των ηλεκτρονικών παιχνιδιών.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή