Πάρος: «Πρόβα τζενεράλε» για το φετινό καλοκαίρι - Πλημμύρισε από κόσμο η Νάουσα
Ο κόσμος γέμισε όλα τα σημεία του οικισμού που παραδοσιακά γοητεύει περισσότερο τους επισκέπτες της Πάρου
![Πάρος: «Πρόβα τζενεράλε» για το φετινό καλοκαίρι - Πλημμύρισε από κόσμο η Νάουσα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/06/04/paros.jpg?t=w_ohrVaj5LMSVOhnngm7yQ)
Πλημμύρισε από κόσμο η Νάουσα της Πάρου το βράδυ του Σαββάτου, στην βραδιά κορύφωσης της κίνησης του τριημέρου του Αγίου Πνεύματος.
Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα parianostypos.gr, το γραφικό λιμανάκι με το Κάστρο, τα σοκάκια, η πλατεία, μαγευτικά όμορφα στο νυχτερινό φωτισμό, είχαν την τιμητική τους και όχι αδίκως μιας και η Νάουσας αποτελεί την καρδιά της περαντζάδας και της διασκέδασης στο νησί.
Ο κόσμος γέμισε όλα τα σημεία του οικισμού που παραδοσιακά γοητεύει περισσότερο τους επισκέπτες της Πάρου, ενώ τα καταστήματα ήταν γεμάτα και με σύμμαχο τον καλό καιρό, η σαγηνευτική Νάουσα έκανε επιτυχημένη «πρόβα τζενεράλε» για το καλοκαίρι που θα ακολουθήσει.
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)