Η ΒΙΑΝ Α.Ε στη 13η Επιστημονική Μετεκπαιδευτική Παιδιατρική Ημερίδα
Η Εταιρεία Παιδιάτρων του Γενικού Νοσοκομείου Ηρακλείου «Βενιζέλειο-Πανάνειο» διοργανώνει το Σάββατο 28 Φεβρουαρίου τη 13η επιστημονική μετεκπαιδευτική παιδιατρική ημερίδα.
![Η ΒΙΑΝ Α.Ε στη 13η Επιστημονική Μετεκπαιδευτική Παιδιατρική Ημερίδα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/02/24/paidiatros.jpg?t=nBvhENNI-H6aeozir9o6pA)
Το ιατρικό συνέδριο, το οποίο θα πραγματοποιεί στο Συνεδριακό Χώρο της Παγκρήριας Συνεταιριστικής Τράπεζας, θα απασχολήσουν γενικά θέματα που αφορούν τους παιδιάτρους.
Η ΒΙΑΝ Α.Ε, εταιρεία του ομίλου ΒΙΑΝΕΞ Α.Ε, θα δώσει το «παρών» στην ημερίδα, διαθέτοντας δικό της stand, όπου θα παρουσιάζονται τα προϊόντα της, NOVALAC και SUDOCREM.
![vian logo gr](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2015/02/24/vian_logo_gr.jpg?t=nqyWEUMnYEIu3SP5fPCxsQ)
![VNX logo gr](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2015/02/24/VNX_logo_gr.jpg?t=TjX62R7_cGNRy5SUnYFt4g)
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή