Η ΒΙΑΝΕΞ Α.Ε στην εκδήλωση «Brands with History» του Ecali Club
Μια ιδιαίτερη βραδιά διοργάνωσε η Διοίκηση της ΕΚΑΛΗ Α.Ε., η οποία υποδέχθηκε και τίμησε μεγάλα brands με μακρά ιστορία, την Τετάρτη 5 Ιουλίου 2017, στους χώρους του Ecali Club.
![Η ΒΙΑΝΕΞ Α.Ε στην εκδήλωση «Brands with History» του Ecali Club](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/07/11/ecali4.jpg?t=_G4nD32fQpBFdohov01fpQ)
Με αφορμή τα 93 χρόνια λειτουργίας της ΕΚΑΛΗ Α.Ε. και των 46 του Ecali Club, εκδόθηκε το επετειακού χαρακτήρα λεύκωμα «Brands with History». Στο λεύκωμα παρουσιάζεται η έμπνευση λαμπρών επιχειρηματιών, οι οποίοι υλοποίησαν το όραμά τους με αποτελεσματικότητα και αφοσίωση, χωρίς να σταθεί εμπόδιό τους καμία δυσκολία ή χρονική συγκυρία.
Την εκδήλωση παρουσίασε η δημοσιογράφος Έμυ Λιβανίου.
Τις απονομές του ξεχωριστού αναμνηστικού της βραδιάς -μίας πορσελάνης με τον πρώτο χάρτη της Εκάλης που εκπονήθηκε το 1921- προς τους εκπροσώπους των εταιρειών, έκαναν ο Πρόεδρος της ΕΚΑΛΗ ΑΕ κ. Λεονάρδος Χατζηανδρέου, ο Διευθύνων Σύμβουλος κ. Γιάννης Γεωργακάκης, το Μέλος ΔΣ κ. Αλέξανδρος Δημακόπουλος, ο κ. Κωνσταντίνος Παναγίδης στέλεχος του Ομίλου Λάτση, καθώς και εκπρόσωποι Επιμελητηρίων.
Μεταξύ των εταιρειών που έλαβαν μέρος ήταν και η ΒΙΑΝΕΞ Α.Ε, την οποία εκπροσώπησε ο κ. Δημήτρης Γιαννακόπουλος, Αντιπρόεδρος ΔΣ & Αναπληρωτής Δ/νων Σύμβουλος.
![Δημήτρης Γιαννακόπουλος, Δέσποινα Γιαννακοπούλου, Ιωάννα Γιαννακοπούλου-Μαροσούλη, Παύλος Γιαννακόπουλος](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/07/11/ecali1.jpg?t=on-HjX-xG1Zyw9HZexdvvw)
![Δημήτρης Γιαννακόπουλος Αντιπρόεδρος ΔΣ & Αναπληρωτής Δ/νων Σύμβουλος ΒΙΑΝΕΞ](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2017/07/11/ecali2.jpg?t=e3K5vaDI5WOY4dBCfZlc8Q)