Εκλογές 2015: Για πρώτη φορά ψήφισε χωρίς τη γυναίκα του ο Παπούλιας
Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κάρολος Παπούλιας δεν άφησε ασχολίαστο το γεγονός ότι η σύζυγός του, αυτή τη φορά, δεν ήταν μαζί του στο εκλογικό τμήμα.
![Εκλογές 2015: Για πρώτη φορά ψήφισε χωρίς τη γυναίκα του ο Παπούλιας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/01/25/PAPOULIAS.jpg?t=OUoSQeactVFIT4w-K7BImA)
«Η γυναίκα μου θα πάει στα Γιάννενα», είπε απευθυνόμενος προς τον δικαστικό αντιπρόσωπο και τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής ο κ. Κάρολος Παπούλιας για να του απαντήσει ένα από αυτά: «Ναι, κύριε Πρόεδρε είναι στο 234» και συνέχισε ο Πρόεδρος: «Κάτι, ένα λάθος υπήρξε, κάποια παράλειψη». Αφού πήρε το φάκελο με τα ψηφοδέλτια ο κ. Παπούλιας περίμενε, μπροστά από το παραβάν, τη σειρά του για να ψηφίσει.
ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή