Επίσκεψη Α/ΓΕΣ στο 308 ΠΕΒ
Ο Αρχηγός ΓΕΣ Βασίλης Τελλίδης επισκέφτηκε την Tετάρτη 18 Μαΐου 2016,το 308 Προχωρημένο Εργοστάσιο Βάσεως (308 ΠΕΒ)στη Θεσσαλονίκη, όπου πραγματοποιήθηκε ενημέρωση για τις δραστηριότητες του Εργοστασίου και διαπιστώθηκε η ομαλή λειτουργία της παραγωγικής του γραμμής.
![Επίσκεψη Α/ΓΕΣ στο 308 ΠΕΒ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/05/26/826875412.jpg?t=moLQSSeaunHToLT8-okKZQ)
O Αρχηγός ΓΕΣ συνεχάρη το στρατιωτικό και πολιτικό προσωπικό για την αποδοτικότητα του Εργοστασίου στους τομείς της συντήρησης, ανακατασκευής και εκσυγχρονισμού των υλικών και μέσων αρμοδιότητός του.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Συντάξεις χηρείας: 17 εκατ. ευρώ πρέπει να επιστρέψουν, χήρες/ χήροι αν δεν υπάρξει ρύθμιση](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/13/7a51af43-xires.jpg?t=wSdaOW3zVkyXURWJRrIF4A)
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή