Πολεμική Αεροπορία: Απονομή πτυχίων στους απόφοιτους του σχολείου επιχειρήσεων αέρος-επιφάνειας
Στο Κέντρο Αεροπορικής Τακτικής (ΚΕΑΤ), στην Αεροπορική Βάση Ανδραβίδας, έγινε στις 10/3, η τελετή αποφοίτησης των σπουδαστών της 1ης/17 Εκπαιδευτικής Σειράς (ΕΣ) του Σχολείου Επιχειρήσεων Αέρος – Επιφανείας (ΣΕΑ/Ε).
![Πολεμική Αεροπορία: Απονομή πτυχίων στους απόφοιτους του σχολείου επιχειρήσεων αέρος-επιφάνειας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/03/13/DSC_1742.jpg?t=VuhIzoyT3RRVEpEs3N7bIA)
Στο Κέντρο Αεροπορικής Τακτικής (ΚΕΑΤ), στην Αεροπορική Βάση Ανδραβίδας, έγινε στις 10/3, η τελετή αποφοίτησης των σπουδαστών της 1ης/17 Εκπαιδευτικής Σειράς (ΕΣ) του Σχολείου Επιχειρήσεων Αέρος – Επιφανείας (ΣΕΑ/Ε).
Τα πτυχία στους αποφοιτήσαντες επέδωσε ο Διοικητής του ΚΕΑΤ, Ταξίαρχος (Ι) Δημήτριος Παναγιωτόπουλος.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή