Ένας πρωταθλητής Ευρώπης με τον Άρη Σπηλιωτόπουλο
Μια απρόσμενη μεταγραφή έκανε ο Άρης Σπηλιωτόπουλος στην προσπάθεια του να συγκροτήσει ένα ανταγωνιστικό ψηφοδέλτιο στο Δήμο Αθηναίων.
![Ένας πρωταθλητής Ευρώπης με τον Άρη Σπηλιωτόπουλο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/21/118cd2a6ee4bdb0bdc6085ed7700e4b1.jpg?t=xwa15Y7Nji0HsOh8Qg_z7g)
Ο υποψήφιος δήμαρχος ανακοίνωσε την προσθήκη του πρώην μπασκετμπολίστα Γιώργου Καλαϊτζή στην ομάδα του, προκειμένου όπως ο πρώην αθλητής τόνισε, να επιτύχουν μαζί πολλές μικρές καθημερινές νίκες. Αξίζει να σημειωθεί, πως ο Καλαϊτζής έχει αγωνιστεί στον Παναθηναϊκό με τον οποίο κέρδισε 2 πρωταθλήματα Ευρώπης, 8 πρωταθλήματα Ελλάδας αλλά και στον Πανιώνιο και τον Πανελλήνιο Γ.Σ.
Διαβάστε επίσης
Στην ομάδα του Σπηλιωτόπουλου ο Τσίκινης
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή