Προσλήψεις στον Δήμο Βόλου: Τέλος χρόνου για τις αιτήσεις
ΑΣΕΠ: Στην πρόσληψη τεσσάρων υπαλλήλων προχωρά άμεσα ο Δήμος Βόλου
![Προσλήψεις στον Δήμο Βόλου: Τέλος χρόνου για τις αιτήσεις](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2021/11/29/volos2.jpg?t=YMr9upNO5OwLyM_WLtKtyg)
Οι προσλήψεις γίνονται για την στελέχωση του Δημοτικού Οργανισμού Εκπαίδευσης Παιδιού, Αθλητισμού και Πολιτισμού – ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ.
Οι προσληφθέντες θα υπογράψουν σύμβαση εργασίας έως 30 Ιουνίου 2022.
Δυνατότητα συμμετοχής στο νέο διαγωνισμό έχουν όλοι οι υποψήφιοι, ηλικίας 18-65 ετών.
Οι ειδικότητες:
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/11/24/1718111213344-618860842-PROSLIPSEIS-VOLOS.jpg?t=umoLFEesoucyl7grLykqeA)
Οι αιτήσεις υποβάλλονται είτε ηλεκτρονικά, είτε ταχυδρομικά, με συστημένη επιστολή, έως τις 29 Νοεμβρίου.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε ηλεκτρονικά (prosopikodoepap@gmail.com) είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση: N.Π.Δ.Δ. ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ «ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ, ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. (Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π. – ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ.)», Αναπαύσεως με Καραμπατζάκη Τ.Κ. 38446 Νέα Ιωνία Βόλος, απευθύνοντάς την στο Τμήμα Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού της Διεύθυνσης Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών, υπόψιν κας Δεληδημητρίου Ζαφειρίας (τηλ. επικοινωνίας: 2421091191).
Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.
Trending
![Το φυσάνε και δεν κρυώνει στην Τουρκία με τις γαλανόλευκες εμφανίσεις της Ολυμπιακής ομάδας τους](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/28ba736d-tourkoi-galanoleyka1.jpg?t=hQiJUmV7ISOSG6rOTwX1wA)