Δημοτικό στέλεχος συνελήφθη με προσημειωμένα χαρτονομίσματα
Σοκ προκάλεσε στην τοπική κοινωνία της Ερμιονίδας, η σύλληψη στελέχους δημοτικής επιχείρησης του δήμου και υποψηφίου Δημοτικού Συμβούλου της πλειοψηφούσας παράταξης του Δήμου.
![Δημοτικό στέλεχος συνελήφθη με προσημειωμένα χαρτονομίσματα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/04/03/85b45e7358e17ceb0e7baa118aa3a840.jpg?t=bFBAiA4sDcXIFyhi2nz93Q)
Σύμφωνα με πληροφορίες συνελήφθη σήμερα το μεσημέρι στο Κρανίδι έπειτα από καταγγελίες του φερόμενου ως υποψηφίου θύματος, στέλεχος δημοτικής επιχείρησης του δήμου Ερμιονίδας απο άνδρες της Ασφάλειας Ναυπλίου ο οποίος είχε στην κατοχή του προσημειωμένα χαρτονομίσματα.
Ο συλληφθείς κρατείται στην Ασφάλεια Ναυπλίου και αναμεένεται να οδηγηθεί στον Εισαγγελέα.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή