«Ρεθυμνάκι αγάπη μου!»: Μια παλιά φοιτήτρια γράφει για όσα πέρασε
Δάκρυα ευγνωμοσύνης που οι βάσεις των Πανελλαδικών του 1996 την έφεραν στο Ρέθυμνο…
![«Ρεθυμνάκι αγάπη μου!»: Μια παλιά φοιτήτρια γράφει για όσα πέρασε](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2022/11/11/11-04-28-image-636e783c0c460.jpg?t=8ZLhmCgD_oEG5bPT7lJIPQ)
Daynight
Ο χρόνος με φέρνει πίσω (αρκετά μάλλον) στο 1996, όπου έχοντας στα μπαγκάζια μου τα όνειρα ενός νέου ανθρώπου, την αισιοδοξία για την κατάκτηση των στόχων μου, το «Αρκάδι» με έφερε στο λιμάνι του Ρεθύμνου (ναι, τότε είχαμε και καράβι). Φοιτήτρια σου λέει της Φιλοσοφικής Σχολής…
Διαβάστε περισσότερα στο Daynight.gr
Trending
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)
![Λαγοκέφαλοι: Το ψάρι που προκαλεί τρόμο στους λουόμενους - Βίντεο με το δάγκωμα σε νησί του Αιγαίου](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/f08d25fb-lagokefalos.jpg?t=1H1RBmi4ymiJ6cBu6NOwaQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή