Ο Α/ΓΕΕΘΑ παρακολούθησε την άσκηση «Περισκόπιο 19/12»
Ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ Στρατηγός Μιχαήλ Κωσταράκος συνοδευόμενος από τον Αρχηγό ΓΕΝ Αντιναύαρχο Κοσμά Χρηστίδη ΠΝ, επισκέφτηκε χθες το Υποβρύχιο Παπανικολής.
![Ο Α/ΓΕΕΘΑ παρακολούθησε την άσκηση «Περισκόπιο 19/12»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/12/19/632bea5ea5af67a04fa202ff7de0fbeb.jpg?t=7ohcENnVHvNO7MegwSBVUw)
Συγκεκριμένα, παρακολούθησε την άσκηση “Περισκόπιο 19/12”, κατά την διάρκεια της οποίας εκτελέστηκε διπλή βολή τορπίλης κατά στόχων επιφανείας.
Τον Αρχηγό υποδέχτηκε στο Υ/Β ο Αρχηγός Στόλου Αντιναύαρχος Κωνσταντίνος Μαζαράκης-Αινιάν ΠΝ και ο Διοικητής Υποβρυχίων Πλοίαρχος Ιωάννης Αγγελόπουλος ΠΝ.
Trending
![Μαθήματα ανθρωπιάς: Άνδρας έδωσε σε διαψασμένο φίδι νερό και έγινε viral - Τον συνεχάρηκαν όλοι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/193b47d7-fidi-nero.jpg?t=XFR193QAywYs3eKTVDAF4A)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή