Ώρες αγωνίας για μία ηλικιωμένη που παρασύρθηκε από μοτοσυκλέτα
Σοβαρά τραυματισμένη μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο της Πρέβεζας το βράδυ της Κυριακής 73χρονη η οποία παρασύρθηκε από μοτοσυκλέτα στην οδό Τζαβέλα στην Πρέβεζα.
![Ώρες αγωνίας για μία ηλικιωμένη που παρασύρθηκε από μοτοσυκλέτα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/07/15/cb8ae4414c51a7c9e892bb6abf6ae6ec.jpg?t=xZMgF-LGvjqW9VJ4r0O1xQ)
Το περιστατικό σημειώθηκε λίγο μετά τις 21:00 όταν ένας 23χρονος παρέσυρε με την μοτοσυκλέτα που οδηγούσε την 73χρονη, η οποία κινούνταν πεζή.
Σύμφωνα με το pamepreveza, αποτέλεσμα της σύγκρουσης ήταν η πτώση του οδηγού της μοτοσυκλέτας και ο ελαφρύς τραυματισμός του ενώ σοβαρά τραυματίστηκε η 73χρονη.
Και οι δύο τραυματίες μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο της Πρέβεζας ενώ προανάκριση για τις συνθήκες του τροχαίου ατυχήματος διενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Πρέβεζας.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή