Έγινα... τουρίστας για 24 ώρες στην πόλη μου, την Αθήνα
Σάββατο πρωί ξύπνησα κάπου στα βόρεια προάστια με το ήλιο να με τυφλώνει και αμέσως- αμέσως να μου φτιάχνει τη διάθεση.
![Έγινα... τουρίστας για 24 ώρες στην πόλη μου, την Αθήνα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/01/16/5aa577372f7ece5e2dbf29e39ddeb3fb.jpg?t=3XVEtGIhw8LERm8XigEwbw)
Είναι αυτός ο ήλιος της Ελλάδας που ακόμα και στην καρδιά του Ιανουαρίου, που αλλού ακούς για παγωνιά και βροχές, αυτός ο τόπος είναι τόσο ευλογημένος με τις λαμπερές αχτίδες του ήλιου να σου χαμογελούν και κάπως έτσι ξεχνάς κρίση- μιζέρια- ανεργία.
Διαβάστε περισσότερα στο queen.gr
Trending
![Ραγδαίες εξελίξεις στις ΗΠΑ: Αποσύρθηκε από την προεδρική κούρσα ο Μπάιντεν, υποψήφια η Χάρις](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/21/17886e13-biden.jpg?t=-r3I-ETQ4N6AnVmhm0qcrw)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή