«Μπορεί να βγάζω σπυράκια στο πρόσωπό μου επειδή κλαίω»; Ιδού η απάντηση
Μπορούν τα δάκρυα να προκαλέσουν σπυράκια στο πρόσωπό σου;
![«Μπορεί να βγάζω σπυράκια στο πρόσωπό μου επειδή κλαίω»; Ιδού η απάντηση](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2020/11/09/klamata-derma.jpg?t=O4QaxsH8bnmFeJ-VyuMBnQ)
Το κλάμα είναι λύτρωση. Είναι ένας τρόπος να απαλλαγούμε από πίεση ή στενοχώρια και να νιώσουμε αμέσως λίγο καλύτερα. Λίγο πιο ανακουφισμένες και ήρεμες. Είναι κι ένας τρόπος, όμως, να ξεσπάσουμε όταν έχουμε νεύρα, ένταση και θυμό. Και- εννοείται- πως δεν είναι καθόλου ντροπή να κλαίμε, είτε μόνες μας, είτε μπροστά σε κόσμο.
Δες αν το κλάμα συνδέεται με τα σπυράκια στο Queen.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή